Do Hearthstonu přichází Rok havrana!

Příštím rokem v Hearthstone bude Rok havrana (Year of the Raven)!

Blizzardi dnes oznámili podobu letošního roku – jeho tváří je tentokrát havran. Stejně jako v loňském roce, i letos budou 3 expanze (vypadá to, že adventurám definitivně odzvonilo), ale několik změn se stejně chystá.

3 karty se přesunou do Hall of Fame – jedná se o Ice Block, Coldlight Oracle a Molten Giant, jehož cost bude opět změněn na 20 man. Za tyto karty, stejně jako minulý rok dostaneme plnou cenu v dustu, určitě se je tedy vyplatí vycraftit v golden variantě (dostaneme dust za ně zpět plus je ještě můžeme rozcraftit a vydělat až 1800 dustu).

Po vydání první expanze získají všichni hráči skin na druida – Lunaru, stačí vyhrát 10 her v Standard módu. S Lunarou tak již bude mít každé povolání alespoň jednoho alternativního hrdinu.

Nová minimální odměna za quest bude 50 goldů a ještě budou sníženy některé nároky (místo dvou vyhraných her bude stačit jedna, místo zahrání dvaceti minionů bude stačit 12).

Fireside gathering systém bude vylepšen – turnaje se budou dát zakládat přímo ve hře a vypadá to, že si s tím dali Blizzardi opravdu práci a vyslyšeli prosby hráčů (taky už se ozývají dost dlouho).

Do Wildu se tak samozřejmě přesunou nejstarší tři sady na Standardu, tedy Whispers of the Old Gods, One Night in Karazhan a Mean Streets of Gadgetzan. Karty z těchto setů již nebude možno získat skrz obchod, arénu ani odměny za konec sezóny, nadále je budeme moci pouze craftit, karty z Karazhanu pak úplně poprvé (karty z adventur se craftit nedají, dokud neodejdou na Wild). Sám Ben Brode oznámil, že první expanze (téma a několik karet) nám bude představena velmi brzy a zároveň tento pátek bude stream s otázkami a odpověďmi ohledně roku Krkavce s ním a Yong Woo. Že by představili novou expanzi již tam?

Diskuze

Marek Nekola | 27.02.2018 - 22:17 | Taky si myslím, že adventury už nebudou. Rok havrana to potvrdil - NEVER MORE

Další články