MMORPG novinky roku 2018

MMORPG novinky roku 2018

Stejně jako každý rok, i 2018 přinesl pár nových MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-playing Game – hra s velkým počtem hráčů a s RPG prvky) a několik starších oblékl do docela nového kabátu. Kolem většiny MMO her se zpočátku točí veliký počet hráčů, ale postupem času jejich komunita slábne, až zbyde jen pár zarytých fanoušků. Jestli to tak bude i u těchto novinek nevíme, můžeme se ale na některé podívat.

Crossout

Pamatujete na filmovou sérii Mad Max? Stačí se posunout kousek do budoucnosti, přidat více zbraní a trochu akce. V Crossout je hlavní náplní hry postavit co nejsilnější auto, tank, vznášedlo nebo cokoliv, k čemu seženete dostatek součástek a vyrazit bojovat proti ostatním hráčům v postapokaliptické pustině.

ArcheAge

Také jste chtěli být jako malí pirátem? Nový update pro starší hru ArcheAge vám to pomůže splnit. Do už tak komplexní hry, která nabízí boj, stavění, farmaření a spoustu questů bylo přidáno 20 PvP námořních soubojů. Dále pak hromada menších vylepšení, například upravená výroba předmětů, nové vybavení a ulehčená příprava nájezdů na ostatní frakce ve hře.

Guild Wars 2

Jedna z her, která se drží na vrcholu od svého začátku. Nějakou dobu byla nejsilnější MMO hrou od dob World of Warcraft. Tomu pomáhají konstantní úpravy a rozšíření, například poslední „Path of Fire“, ve kterém musíte zabít boha války Balthazara. Co také drží Guild Wars 2 na vrcholu je fakt, že se nejedná o „pay to win“ hru. Základní verze bez rozšíření je zadarmo a neobsahuje žádné mikrotransakce, bez kterých by hráč nemohl mít to nejlepší vybavení.

Spousty dalších zajímavých MMO her prochází neustálými aktualizacemi a jejich vývojáři se je snaží dostat na vrchol. My jsme vybrali jen pár zajímavých a pokud se vám líbí, určitě některou vyzkoušejte nebo se poohlédněte po dalších novinkách.

Diskuze

Zatím žádné komentáře... Buďte první!

Další články