Diskuze k článku „Hunt: Showdown - tipy a triky“

Vyhrát ve hře Hunt: Showdown není žádná procházka růžovou zahradou. Proto vám přinášíme tipy a triky, jak zvýšit svoje šance na přežití, popřípadě i vítězství.

Jak otevírat dveře

Ne, nemyslíme si, že je vám pět let a nevíte, jak se otvírá ten záhadný vchod k vám do obýváku. Otvírání dveří v Hunt: Showdown ale funguje trochu jinak. Když se skrčíte a až po té zm...

Komentáře

Žádná lanterna neexistuje, to slovo je blbost!

Moje chyba. Opraveno :)

:) supr článek

Čekal jsem trochu jiné rady, například jak zabít toho teplýho člena fantastický čtyřky tak aby si toho nikdo nevšiml, nejlépe na jednu ránu a jiné rady.
Ale nebudu dál kritizovat a přidám další rady a nápady, na které jsem přišel z youtube a ze svých zkušeností.

Plížení
Mnoho zvířat a monster jde obejít v podřepu, tak aby si vás nevšimli, nechcete aby si vás nepřátelé všimly a někdy není vhodné povraždit všechny obyvatele statku, jednak protože jich je mnoho, chcete šetřit munici a ostatní hráči nebudou předpokládat, že by jiný hráč tam nechal tolik expů a můžete udělat léčku.
Nedoporučuji se blížit za zadkem Meatheada protože má červy a imortala, protože když vás objeví tak to bolí a taky heldogů protože smrdíte a oni to cítí.

Pohyb
Když běžíte k vodítku (clue) je rychlejší vesnici obejít, než jít skrz. Vodítka většinou bývají na kraji.
Když hrajete duo nedělejte mašinku. ,,Jdu si takhle ze spawnu na Blanchett Graves, náhle uvidím dva hráče, kteří v podřepu přechází cestu, schovám se tedy za vozem a když jsou v polovině cesty mezi krytím, pečlivě zamířím a beng, jeden mrtví druhý pomateně pobíhá a neví odkud se střílelo, pak na něj přiběhne imortal, zatímco mu hoří koudel sundám i jeho. Ponaučení ? Když chodíte s parťákem držte si odstup, aby jste to neschytali oba najednou. Když to váš parťák schytá počkejte, je šance, že ho přijdou vylútit a to je vaše šance na pomstu. Taky druhé ponaučení prostory bez krytí zdolávejte během (samozřejmě pozor na ptáky).
Když hrajete rychlou hru, riskujte a spěchejte.

Výbava
Nebojte se utrácet, je lepší lékárničku mít a nepoužít, než potřebovat a nemít, to platí i u dynamitu.
Když najdete super zbraň na vysokým levlu, ke kterému se dlouho nedostanete, určitě si ji budete chtít víc než jednoranou brokovnici, ale uvědomte si, že zbraň kterou máte budete mít ještě dlouho a jste s ní sžiti, pokud máte na výběr vyměnit windfiel za kuši tak to proboha raději nedělejte, jednak na ni není tolik munice, jednak s ní nebudete umět zacházet a jednak vás s ní časem stejně zabijí a budete muset čekat než ji znovu získáte, proto pořádně zvažte jestli se vám vyplatí vzít si nějakou zbraň ze země.

Boj a taktika
Jdete li na bose používejte prostředí, střílejte do sudů, házejte lucerny, pokládejte pasti.
Objevíte li bose jako první máte dvě možnosti, jít ho zabít, nebo počkat až ho někdo zabít přijde a následně dotyčnému poslat kulku do zad. Ano je to zbabělé a nemorální, ale tady nejsme na rytířských zápasech, když to neuděláte vy, tak s radostí to udělá někdo vám.

To je jen pár rad pro začátek

Přidat komentář

CAPTCHA
Ochrana proti spamu
Přejít zpět na článek